15. Uluslararası Türkiye Ev ve Mutfak Eşyası Üreticileri Fuarı

esenyurt Otel

esenyurt otel


15. Uluslararası Türkiye Ev ve Mutfak Eşyası Üreticileri Fuarı

TÜYAP FUARI İÇİN ESENYURT OTEL

Ev ve mutfak eşyaları sektöründeki tüm paydaşların tek çatı altında toplandığı uluslararası ölçekli bir fuarda ürünlerini sergilemek ve rekabette öne geçmek isteyen firmalar, 26 – 29 Mart 2020’deki 15. Uluslararası Türkiye Ev ve Mutfak Eşyası Üreticileri Fuarı’nda buluşuyor. Tarsus Turkey tarafından Avrasya’nın kalbi İstanbul’da düzenlenen fuar, Tüyap Beylikdüzü’nde 15’inci kez kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Her yıl düzenlenen Uluslararası Türkiye Ev ve Mutfak Eşyası Üreticileri Fuarı yurt içinden ve yurt dışından binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapıyor. Bu kapsamda gelen ziyaretçiler için konaklama büyük sorun meydana getirmektedir.

Esenyurt Otel olarak hizmet vermekte olan Agora Suit Otel, Tüyap Fuar Merkezine 15 dk mesafede bulunarak Tüyap ziyaretçilerine kapılarını açıyor. Esenyurt Otel’de 1+0 ve 1+1 daire seçenekleri sizleri bekliyor. Otel’de tüm dairelerde lüx eşyalar olup d-her dairede misafirlerimiz için çay kahve ve su ikramlarımız bulunmaktadır. Otelimize bağlı market ve restoranlar aracılığıyla 7/24 daireye servis hizmeti verilmektedir. Ayrıca güvenlik personellerimiz de 24 saat iş başındadır.

Esenyurt Otel, Esenyurt ilçesinde en güvenli en lüx ve en uygun fiyatlı otel olarak siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir.

Agora Otel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Powered by