agora otel dünyaya hitap ediyor

esenyurt otel

esenyurt otel


Esenyurt günlük kiralık daire hizmetleri dünyaya hitap ediyor. Nasıl mı? Globalleşen dünyada küreselleşmenin etkisiyle şirketler artık her şehirde şube açmaktadırlar. Şüphesiz ki dünya ticaretinin kalbinin attığı en büyük şehir İstanbul’dur. Haliyle ticaretin kalbi burada atınca insan sirkülasyonu da çok fazla olmaktadır. Fuarlar, toplantılar, anlaşmalar, vs gibi nedenlerle insanlar İstanbul’a akın etmektedir. Günü birlik insan akışı fazla olunca da haliyle “kalacak yer” problemi doğuyor. İşverenler çok önemsemese de personeller için kalınacak yer büyük önem arz ediyor. Bir otelde ya da günlük kiralık evde kalmak ne kadar sorun olabilir ki?

Dünyada günden güne artan ticaret ve iş hacmi şirketlerin ülkeler arası ve şehirler arası iş görüşmelerini arttırmaktadır. İş adamları ve personelleri gerek iş toplantıları, gerek fuarlar, gerekse de yeni ürün tanıtımları nedeniyle sürekli bir iş seyahati halindedirler. Bu seyahatlerin merkezi de çoğunlukla İstanbul oluyor. 18 milyon yerli nüfusu olan İstanbul, milyonlarca da turist ve iş adamını ağırlıyor. Durum böyle olunca günlük veya birkaç gün  kalmak için oteller ya da günlük kiralık evler tercih ediliyor. Gönderenler için çok sorun olmasa da kalacak kişiler için nasıl bir yerde kalınacağı önem taşıyor. 

Bir otelde kalmak ne kadar önemli olabilir ki? Zaten bir gün kalınacak. Ya da iki gün. En önemli nokta, herşeyin başı olan sağlık. İstanbul’da insan sirkülasyonu fazla olduğu için, oteller ve günlük kiralık daireler de aynı sirkülasyonu orantılı olarak yaşamaktadırlar. Çoğu fuar zamanı otellerde kalacak yer bulunamamaktadır. CNR EXPO, ya da TÜYAP’ta yapılan önemli fuarlarda (otomotiv fuarı, motor fuarı, turizm fuarı vs.) o bölgede, Beylikdüzü’nde, Esenyurt’ta günlük kiralık evlerin tamamı dolmaktadırlar. Şunu da belirtmek gerekir ki günlük kiralık evler otellere nazaran daha hesaplı olduğu için, konaklamak için daha çok günlük kiralık evler tercih edilmektedirler. İnsan sirkülasyonuna göre bu yerlerde temizlik kuralları uygulanmaması kalacak kişilerin sağlığı açısından büyük rist taşır.

Esenyurt yoğunluğu göz önünde bulundurulduğunda örnek bir konaklama tesisi olan Agora Suit, Esenyurt Günlük Kiralık daireleri firmalarının başını çekmekte, aynı zamanda temizliğiyle, hijyeniyle, ulaşım rahatlığıyla, hem İstanbul merkezinde hem de Beylikdüzü, Esenyurt gibi ilçelerde konaklama yapmak isteyenler için ideal bir hizmet sunuyor. Agora Suit, uygun konaklama fiyatıyla da otellerden çok daha ön plana çıkıyor.

Görüldüğü üzere İstanbul’da iş yoğunluğundan kaynaklı bir insan yoğunluğu doğmakta. Bu da bir kalacak yer sorunu doğurmakta. Kalacak yerde de bir sağlıklı ortam beklentisi oluşmakta. Bu sorun Agora Suit hizmetleriyle çözüme kavuşuyor.

Agora Otel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Powered by