esenyurt Otel

esenyurt otel


Agora Otel Nerededir?

Agora Otel Esenyurt’ta faaliyet göstermekte olan, Esenyurt Otel denildiğinde akla gelen ilk konaklama firmasıdır. Agora Otel konum olarak Doğan Araslı Bulvarı üzerinde bulunmaktadır. Zafer Mahallesinde Doğan Araslı Bulvarı üzerinde bulunan otelimiz ulaşım açısından ideal bir noktadadır. Zira tem otoyolu ile Esenyurt anayolunun tam kesişim noktasında bulunmaktadır.

Esenyurt Meydana 5 dk, Esenyurt Belediyesine 3 dk, Metrobüse 15 dk, Tüyap Fuar Merkezine 15 dk mesafede bulunmaktadır. Bu açıdan hem turistler hem de iş dünyası için konaklama için tercih edilmektedir.

Agora Otel Hizmetleri

Agora Otel 1+0 ve 1+1 daire seçenekleriyle misafirlerine hizmet vermektedir. Dairelerin tamamı lüx eşyalarla donatılmıştır. Tamamında TV, buzdolabı, ocak, yemek masası bulunmaktadır. Her dairemizde misafirlerimiz için çay ve kahve ikramımız bulunmaktadır. personellerimiz 7/24 hizmet vermektedirler.

Dairelerimiz her misafir çıkışından sonra detaylı olarak temizlenmekte, çarşaf, nevresim ve havlular değiştirilmektedir. Dileyen misafirlerimiz için konaklama süresi içerisinde de diledikleri zaman temizlik hizmeti verilmektedir. 24 saat aktif güvenlik hizmetimiz bulunmaktadır. Dairelerimizin tamamında sıcak su ile wi-fi hizmeti bulunmaktadır.

Agora Otel Fiyatları

Agora otel uygun fiyatlarla misafirlerimize hizmet vermektedir. Konaklama ücretleri hafta içi ve hafta sonu değişiklik göstermektedir. uzun süreli konaklamalara indirim fırsatlarımız mevcuttur. Bu nedenle kalacağınız zamanla ilgili olarak en doğru fiyat bilgisini telefonla bize ulaşarak alabilirsiniz.

Agora Otel Rezervasyon

Agora otel’de rezervasyon yapmak için sitemizin rezervasyon bölümünden formu doldurabileceğiniz gibi, resepsiyonumuza telefon ile ulaşarak da rezervasyon işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Agora Otel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Powered by