Esenyurt Apart Otel İş Dünyasının Tercihi

esenyurt otel

esenyurt otel


Esenyurt Apart Otel firmalarının başında gelen Agora Suit Otel İstanbul’a gelen iş dünyasının konaklama ihtiyacı için ilk tercihler arasında yerini alıyor.

Agora Suit Otel Neden İş Dünyasının Tercihi

Esenyurt Apart Otel olarak Agora Suit Oteli,n tercih edilmesinin 3 önemli sebebi vardır.

  1. Temizlik
  2. Güvenlik
  3. Uygun fiyat

Bu üç sebep tercih listesinde Agora Suit Oteli üst sıralara taşımaktadır. 

Temizlik bizim hassas noktamızdır. misafirlerimizin sağlığı bize emanettir. Biz de tüm personellerimizle bir bütün olarak misafirlerimizin sağlığını korumak adına temizlikte hassas davranıyoruz. her misafirimizden sonra dairelerimiz detaylı bir şekilde temizlenmekte, tek kullanımlık araç gereçler uygun bir şekilde atılmakta, yeni araç gereçler konulmaktadır.

Özellikle iş dünyasının hassas olduğu bir diğer nokta güvenliktir. Bu nedenle konaklama tesisimiz 7 gün 24 saat güvenlik kameralarıyla izlenmekte, güvenlik personellerimiz 24 saat iş başındadır.

ve 3. son önemli nokta ise uygun fiyatlar… Özellikle kalabalık gruplar olarak iş toplantılarına gidenlerin konaklama ücretleri şirketler açısından büyük bir külfet oluşturmaktadır. Agora Suit Otel günlük kiralık daire fiyatına 5 yıldızlı otel konsepti sunmaktadır. Misafirlerimiz kişi başı değil daire başı ödeme yapmaktadır. Dairelerimiz büyüklüklerine göre 1 kişilik, 2 kişilik ve 3 kişilik olarak ayrılmaktadır.[:]

Agora Otel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Powered by