Esenyurt Apart Otel

esenyurt apart otel

esenyurt apart otel


Esenyurt apart otel Agora Suit Otel olarak siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.

Esenyurt Apart Otel Farkı

Esenyurt apart otel olarak faaliyet göstermekte olan Agora Otel, klişe otel formatından sıyrılmış, misafirlerin rahatı için her imkanı sağlamış bulunmaktadır. Apart otel olmanın en büyük avantajını siz değerli misafirlerimize sağlamıştır. Esenyurt Apart Otelde konaklama yapacak misafirlerimiz dairelerimizde konaklama yaparken kişi malı değil daire başı olarak ödeme yapacaklardır. Bu da diğer otellere nazaran konaklama yapacak kişiler için apart oteli tercih sebebidir.

Esenyurt Apart Otel uygun fiyatların yanında yüksek kalitesiyle de ön plandadır. Diğer konaklama firmalarından ayrılmaktadır. Her daire lüx eşyalarla donatılmış, daire içlerinde Amerikan Mutfak avantajı sağlanmış bulunmaktadır. Wi-fi, temiz havlu, kişisel sabun ve şampuan, kişisel terlikler… Servis yapan her çeşit restoran ve fast food firması da bulunmaktadır. 

Esenyurt Apart otel aynı zamanda Tüyap Fuar Merkezi ile CNR Expo fuar merkezinin yakın konumunda bulunmaktadır. Bu açıdan fuar ziyaretileri için en uygun konaklama firmasıdır.

Esenyurt apart otel, Esenyurt merkezde, tem karayolu yanında, E5 karayoluna 5 dk mesafede bulunmaktadır. Ayrıca incirtepe İETT durağı da Agora Suit Otel’in hemen yanında bulunmaktadır. İETT otobüslerinden 142, 142E, 144A, 146, 146BA, 147, ES4, 76D numaralı hatlar Esenyurt Otellerinin parlayan yıldızı olan Agora  Otel’in hemen önünden geçmektedir. Avcılar Esenyurt minibüs hatlarının tamamı da yine Esenyurt Apart Otel’den geçmektedir. Bu nedenle konaklama için en uygun yer Esenyurt apart otel – Agora Suit Otel’dir.[:en]Esenyurt apart hotel Agora Suit Hotel is at the service of our esteemed guests.

Esenyurt Apart Hotel Difference

Agora Hotel, which operates as an apart hotel in Esenyurt, has stripped from the stereotype hotel format and has provided every opportunity for the comfort of the guests. Apart hotel has provided the greatest advantage to our valuable guests. Our guests who will stay in Esenyurt Apart Hotel will pay as per apartment, not property. This is the reason why people prefer accommodation apart from other hotels.

Esenyurt Apart Hotel is at the forefront with its high quality as well as reasonable prices. It differs from other accommodation companies. Each apartment is equipped with luxury furniture, American Kitchen advantage is provided in the apartment. Wi-fi, clean towels, personal soap and shampoo, personal slippers… There are all kinds of restaurants and fast food companies that serve.

Esenyurt Apart hotel is also close to Tuyap Exhibition Center and CNR Expo exhibition center. In this respect, it is the most suitable accommodation company for fair visits.

Esenyurt apart hotel is located in the center of Esenyurt, next to the main highway, 5 min to the E5 highway. Incirtepe IETT stop is right next to Agora Suit Hotel. IETT bus lines 142, 142E, 144A, 146, 146BA, 147, ES4, 76D lines pass right in front of Agora Hotel, the shining star of Esenyurt Hotels. All Avcılar Esenyurt minibus lines also pass through Esenyurt Apart Hotel. Therefore, the best place to stay is Esenyurt apart hotel – Agora Suit Hotel.

Agora Otel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Powered by