Esenyurt Otel – Agora Otel Nerededir?

esenyurt Otel

esenyurt otel


Esenyurt Otel olarak hizmet vermekte olan Agora Otel siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir?

Esenyurt Otel Nerededir?

Esenyurt Otel denildiğinde akla gelen ilk firma olan Agora Otel, Esenyurt Fatih Mahallesinde bulunmaktadır. Esenyurt Yeni belediyenin hemen yanında bulunan Agora Otel siz değerli misafirlerimize hizmet etmek için bekliyor.

Esenyurt’un merkezinde bulunan Agora Otel’e ulaşım çok rahat. Şahsi aracınızla gelmek isterseniz Tem Otoyolundan Avcılar istikametine doğru bağlandığınızda sadece 2 dakika sonra Agora Otel’de olacaksınız. E5 karayolu üzerinden gelirseniz Avcılar Esenyurt ayrımında Esenyurt yönüne girerek sadece 10 dakika sonra Agora Otelin size özel eşsiz fırsatlarından yararlanabileceksiniz.

Esenyurt Otel’e İETT İle Ulaşım Kolaylığı

İETT otobüslerinden 142, 142E, 144A, 146, 146BA, 147, ES4, 76D numaralı hatlar Esenyurt Otellerinin parlayan yıldızı olan Agora  Otel’in hemen önünden geçmektedir. Agora Otel önünde bulunan İncirtepe Durağında inerek rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Avcılar Esenyurt minibüs  hatlarının tamamı da Agora Otel önünden geçmektedir.

Sitemizin İLETİŞİM bölümünde bulunan haritamıza tıklayarak Agora Otel’in size olan konumunu rahatlıkla görebilirsiniz.

Agora Otel’in eşsiz konaklama hizmetinden yararlanmak için hemen 0(530) 515 20 36 nolu irtibat numaramızı arayarak yerinizi ayırın.[:en]Agora Hotel which serves as Esenyurt Hotel is at the service of our valuable guests?

Agora Otel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Powered by