Esenyurt Otel Aile Suiti

esenyurt otel

esenyurt otel


Esenyurt otel lüx aile suitleriyle siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.

Agora Suit Otel Aile Suiti

Esenyurt Otel olarak siz değerli misafirlerimize kapılarını açan Agora Suit otel lüx, konforlu ve uygun fiyatlı odalarıyle hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan otelimiz, misafirlerine konforlu hizmet sunmak adına gün be gün hizmetlerini arttırmakta, kalitesini yüseltmektedir.

Esenyurt otelde aile suitinde ailenizle çok keyifli vakit geçirebilirsiniz. Oda içerisinde mini mutfakta kendi yemeğinizi yapabilir, size özel buzdolabında içeceklerinizi sorabilirsiniz.  Daireye özel banyo ve tuvalet de dairede bulunmaktadır. Ayrıca LCD ekren TV ve uydu bağlantısı bulunmakta, yemek masası ve otura odası da bulunmaktadır. Kendinizi 5 yıldızlı otelde hissedeceksiniz.

Esenyurt otel, Esenyurt merkezde, tem karayolu yanında, E5 karayoluna 5 dk mesafede bulunmaktadır. Ayrıca incirtepe İETT durağı da Agora Suit Otel’in hemen yanında bulunmaktadır. İETT otobüslerinden 142, 142E, 144A, 146, 146BA, 147, ES4, 76D numaralı hatlar Esenyurt Otellerinin parlayan yıldızı olan Agora Otel‘in hemen önünden geçmektedir. Avcılar Esenyurt minibüs hatlarının tamamı da yine Esenyurt Apart Otel’den geçmektedir. Bu nedenle konaklama için en uygun yer Esenyurt apart otel – Agora Suit Otel’dir.

 

Agora Otel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Powered by