Esenyurt Otel İsimleri

Esenyurt Otel İsimleri mi sorguluyorsunuz?

Esenyurt Otel Listesi

Esenyurt Otelleri denildiğinde karşısına çıkacak ilk ve tek otel Agora Suit otel’dir. Esenyurt apart olarak faaliyet gösteren Agora Suit Otel, uygun fiyatlarıyla, lüx konseptiyle her ihtiyacınıza cevap vemektedir. Agora Suit Otel’de kaldıktan sonra başka bir otel aramayacaksınız.

Fuar merkezlerine yakınlığıyla, E5’e ve metrobüse 15 dk mesafesiyle, marmara Park, Torium, Pelikan Mall, Perla Vista, Akbatı AVM lerin tam ortasında merkezi alanda bulunup hepsine eşit mesafesiyle her alanda ihtiyacınızı karşılamaktadır. Anlaşmalı restorantlar ve fast food firmaları yemek ihtiyacını karşılamaktadırlar. Bu açıdan günlük kiralık daire fiyatına 5 yıldızlı otel konseptinde bir otelde kalacaksınız.

Tüm odalarda lüx eşyalar bulunmaktadır. İç mimarların en iyi tasarımlarıyla hazırlanmış odalarımızda konaklamanın keyfini çıkarın. Esenyurt’ta faaliyet gösteren tek otel olma özelliği Agora Suit Otel’dedir.

Ulaşım olarak Tem Karayolunun hemen yanındadır. İETT otobüsleri ve Avcılar Esenyurt minibüs hatları Agora Suit Otelin önünden geçmektedirler. Metrobüsle gelen misafirlerimiz 15 dk sonra Agora Suit Otel’de olabileceklerdir.

Sitemizden rezervasyon formu doldurarak ya da numaramızı arayarak yerinizi hemen ayırtabilirsiniz…

 

Agora Otel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Powered by