Esenyurt Otel Mi? Adres Agora Otel

esenyurt apart otel

esenyurt apart otel


Esenyurt Otel denildiğinde akla gelen ilk konaklama firması şüphesiz Agora Otel’dir.

Esenyurt Otellerinin Patlayan Yıldızı Agora Otel

Esenyurt Otelleri arasında en dikkat çeken otel Agora Oteldir. Agora Otel, hizmetiyle, kalitesiyle, profesyonel ve güler yüzlü personelleriyle diğer tüm Esenyurt Otellerinden ayrılmaktadır. Her bütçeye uygun fiyatlarıyla her misafirine mükemmel bir ev sahipliği yapmakta, misafirlerine unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşatmaktadır.

Konumu itibariyle kolay ulaşılır durumdadır. Tüyap ve CNR Expo Fuar Merkezlerine yakınlığı fuar katılımcıları için konaklama açısından büyük şanstır. Zira 2 kişilik ve 3 kişilik odalarda uygun fiyata konaklama yapabileceklerdir. Esenyurt Meydana yakın , Esenyurt belediyesine ve kaymakamlığına yakın, Esenyurt Devlet hastanesine yakın olan, AVM’lere yakın… Bir misafirin aradığı her şey Agora Otel’dedir.

Esenyurt Otel olarak hizmet vermekte olan Agora otel siz değerli misafirlerini bekliyor. İletişim bölümünde yer alan numaramızdan bize ulaşarak erken rezervasyon yapabilirsiniz.

Esenyurt Otel’e giriş yaparken kimlikle giriş yapılmaktadır. Kimliksiz yasal zorunluluktan ötürü kabul edilmemektedir. Anlayışınız için şimdiden siz değerli misafirlerimize teşekkür ederiz.

Agora Otel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Powered by