Esenyurt Otelleri Fiyatları

esenyurt otel

esenyurt otel


Esenyurt Otellerinde Fiyatlar Nasıl?

Esenyurt Otelleri Fiyat Bilgisi

Esenyurt’ta otel fiyatları çok fazla merak edilen ve internette sorgulanan aramalardandır. Otel fiyatları otellerin kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Yıldızlı otellerde fiyatlar kişi başı 150 TL’den başlayıp çok yüksek rakamlara ulaşmaktadır. Günlük kiralık evlerde ise daire ücreti 120 TL’den başlamaktadır. Ancak günlük kiralık evlerde çoğunlukla kalanlar pişman olmaktadır. Zira çoğunluğu bakımsız ve sağlıksız ortamlardır.

Agora Suit Otel, Esenyurt Otelleri arasında yer aldıktan sonra Esenyurt’ta otel kalitesini arttırmıştır. Konforuyla, kalitesiyle tüm otellerden ayrılmaktadırlar. 5 yıldızlı otel konseptini günlük kiralık daire fiyatına misafirlerine sunmaktadır. Ulaşım rahatlığıyla İstanbul’un her yerinden misafirlerine ev sahibi yapabilmektedir.

Siz de Agora Suit Otel’de konaklamak istiyorsanız hemen rezervasyon yaptırıp yerinizi ayırtabilirsiniz. Detaylı fiyat bilgisi için bizi arayarak personellerimizden bilgi alabilirsiniz. Agora Suit 7 gün 24 saat siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.

Agora Otel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Powered by