Esenyurt Tüyap Otel


Esenyurt Otel olarak siz değerli misafirlerine hizmet vermekte olan ve kalitesini her geçen gün arttıran Agora Suit Otel Tüyap Otel denildiğinde akla gelen ilk konaklama firmasıdır.

Tüyap Otel Denildiğinde Agora Suit Otel

Agora Suit Otel Esenyurt Bölgesinde hizmet vermekte olan bir konaklamalarından biri olup lüx, kalite ve uygun fiyatla ön plana çıkan tek konaklama firmasıdır. Esenyurt Otel  – Agora Suit Otel özellikleri itibarıyla son dönemde Esenyurt konaklama sektöründe bir çığır açmıştır. Oda ve daire seçenekleri hiçbir otelde olmayan seçenekler şeklinde misafirlere sunulmuştur.

Agora Suit Otel’in Tüyap Fuar Merkezine yakınlığı burayı Esenyurt Tüyap Otel olarak da konaklama yapmak isteyen misafirlere duyurmuştur. Tüyap Fuar Merkezi çevresinde pek çok konaklama firması varken misafirler Agora Suit Otel’i tercih etmektedirler. Bunun en büyük 2 nedeni vardır:

  • Temizlik ve Hijyen
  • Uygun Fiyat

Bu iki faktör Tüyap çevresindeki otel ve günlük kiralık daireler yerine Esenyurt Otel – Agora Otel’in tercih edilmesini sağlamıştır. Zira kimse ucuz olsa bile sağlıksız bir ortamda bulunmak istemez. Agora Suit Otel olarak biz de bunun bilincindeyiz. Müşterilerimizin sağlığını korumak adına konaklama tesisimiz içerisindeki tüm noktalarda en üst düzeyde hizmet sağlanmaktadır.

  • Her misafir çıkışından sonra daireler detaylı temizlenmekte
  • Nevresim ve çarşaflar değiştirilmekte
  • Tek kullanımlık sabun şampuan ve terlik verilmekte
  • Steril havlular verilmektedir.

Bu kapsamda Tüyap Fuar Merkezinde yapılan tüm fuarlarda katılımcılar konaklama için Esenyurt Agora Suit Otel’i tercih etmektedirler. Siz de konaklama için yerinizi önceden ayırtabilirsiniz. İletişim bölümünde bulunan iletişim kanalları ile bize ulaşabilir ve yerinizi rezerve ettirebilirsiniz. Agora Suit Otel 7/24 siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.

 

Agora Otel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Powered by