Uluslararası Pencere Fuarı

uluslararası pencere fuarı

uluslararası pencere fuarı


Avrasya Pencere 21. Uluslararası Pencere, Panjur, Cephe Sistemleri ve Aksesuarları, Profil, Üretim Teknolojileri ve Makineleri, Yalıtım Malzemeleri, Hammadde ve Tamamlayıcı Ürünler Fuarı 04-07 Mart tarihleri arasında Tüyap Fuar merkezinde ziyaretçilerine kapılarını açacak.

Bu fuara katılarak sektörün bugünü ve geleceğine ışık tutan bilgilendirici seminer programına katılarak yeni uygulamalar ve teknolojiler hakkında uzmanlardan bilgi alabilir, sektör içindeki bağlantılarınızı güçlendirebilirsiniz. Bu nedenle ciddi anlamda bir katılım beklenmektedir. Yurt içinden ve yurt dışından katılacak ziyaretçi ve çalışan sayısının on binlere ulaşması bekleniyor. Elbette bu durum bir kalacak yer sorununu meydana getirmektedir. şirketler personelleri için uygun fiyatlı ve lüx konaklama mekanı arayışındalar.

Esenyurt Otel – Agora Suit Otel

Agora Suit Otel, Esenyurt Otelleri arasında lüx ve uygun fiyat olarak ilk sırada yer almaktadır. Fuar katılımcılarına konaklama hizmeti vermekten memnuniyet duyacaktır.

Uluslararası pencere fuarında kalacak yer için hemen Esenyurt Agora Suit Otel ile iletişime geçebilir yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz. Agora Suit Otel Tüyap Fuar Merkezine 15 dk mesafede bulunmaktadır. 1 kişilik, 2 kişilik ve 3 kişilik oda seçenekleri bulunmaktadır.

Agora Otel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Powered by