Uluslararası Sektör Profesyonellerini Buluşturan Fuar

tüyap esenyurt otel

tüyap esenyurt otel


5. Uluslararası Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Teknolojileri Fuarı 27- 29 şubat tarihleri arasında Tüyap Fuar Merkezinde gerçekleşecektir. Yerli yabancı binlerce katılımcı heyecanla bu fuarı beklemektedirler. Ancak kalacak yer büyük sorun teşkil etmektedir. Çünkü Tüyap çevresinde uygun fiyata kaliteli hizmet veren otel bulunmamaktadır.

Uluslararası Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Teknolojileri Fuarı İçin Esenyurt Otel

Esenyurt Otel olarak hizmet vermekte olan Agora Suit otel, katılımcılara büyük bir şans olarak sunulmuştur. Tüyap fuar merkezine 15 dk mesafede bulunan Esenyurt Otel, uygun fiyatlarıyla, kalitesiyle, konforuyla diğer tüm konaklamalardan ayrılmaktadır. 1 Kişilik, 2 Kişilik ve 3 Kişilik oda seçenekleriyle uygun fiyatlara hizmet vermektedir.

Her dairede bulunan mutfak, banyo ile çok daha rahat edeceksiniz. Ayrıca misafirlerinin sağlığı için her önlemi alan Agora Suit Otel, tek kullanımlık, şampuan, terlik, sabun sunmakta, Dezenfekte edilmiş havlu ve nevresimleri misafirlerine sunmaktadır. Her dairemizde çay kahve ikramımız bulunmaktadır. Ayrıca 7/24 wifi sağlayıcıları da siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.

Agora Otel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Powered by