Yabancı Turistler Esenyurt Agora Suit Otel’de

esenyurt otel

esenyurt otel


Yabancı Turistler Esenyurt Agora Otel’de

Esenyurt Otel Tercih Ediliyor

Özellikler İran ile Arap Ülkelerinden İstanbul’a gelen turistler Esenyurt İlçesinde Agora Otel’i tercih ediyor. Peki neden?

Kalabalık aileler olarak gelen turist grupları standart otellerde tek kişilik ve çift kişilik otel seçeneklerini bulabiliyor. Bu da hem tatilin keyfini kaçırmakta hem de yüksek meblağlarla faturalar çıkmasına neden olmaktadır. Ancak Esenyurt Apart Otel olarak hizmet vermekte olan Agora Suit Otel, 4 kişilik daireleriyle büyük fırsat sunuyor.

Deniz, fuar merkezleri ve İstanbul’un en büyük AVM’lerinden olan Torium AVM, Marmarapark AVM, Akbatı AVM Esenyurt Apart Otel’e sadece onar dakika mesafede bulunmaktadır. Bulunduğu yer itibariyle İstanbul’un tüm bölgelerine kolaylıkla ulaşım sağlanabilir. Esenyurt Agora Otel’den metrobüse 10 dk mesafe bulunmaktadır. metrobüsle ve tramvayla İstanbul’da gezilecek tarihi mekanlara seyahat daha kolaydır. Bu açıdan uygun fiyatlarıyla beraber Esenyurt Agora Suit Otel Öncelikli tercihler arasında bulunmaktadır.

Esenyurt Agora Otel’de yerinizi ayırtabilirsiniz. www.agoraotel.com adresinden kolaylıkla rezervasyonunuzu yapabilir ya da telefon numaramızdan ulaşarak personellerimiz aracılığıyla da yerinizi ayırtabilirsiniz. Esenyurt Agora Suit Otel 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.[:en]Foreign Tourists at Esenyurt Agora Hotel

Agora Otel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Powered by